Dr. Oktar Babuna’nın ağzından “Darwinist Diktatörlüğün İfşası”

Dr. Oktar Babuna’nın ağzından “Darwinist Diktatörlüğün İfşası”

Dr. Oktar Babuna’nın ağzından “Darwinist Diktatörlüğün İfşası”

Dr. Oktar Babuna’nın 3 Eylül 2016 tarihinde Rusya’nın ulusal tv kanalı Tsargrad TV’de katıldığı bir programda Darwinizmin bilimsel yönden geçersizliğini ve tüm dünyaya nasıl empoze edildiğini anlatmasının ardından, Rusya’nın önde gelen düşünce kuruluşu Katehon, “Darwinist Diktatörlüğün İfşa Edilmesi” başlığıyla bir yazı yayınlayarak Dr. Babuna’nın anlatımlarına dikkat çekti.

Katehon’da yayınlanan Dr. Oktar Babuna’nın bazı anlatımları şu şekilde:

“Darwinizm tüm canlıların milyarlarca yıllık bir süreç içinde tesadüfler sonucunda bazı türlerin diğer bazı türlere dönüşmesiyle ortaya çıktığını ifade ediyor. Evrim bize ara geçiş türleri sunmalı; yarı balık, yarı sürüngen, yarı kuş fosilleri ortaya koymalı. Oysa 600 milyon fosil kaydını incelediğimizde tek bir ara geçiş formu dahi göremiyoruz. Bu da tüm canlılığın mükemmel biçim ve surette kusursuz olarak yaratılmış olduklarını bize gösteriyor. Bilim bize bu gerçeği gösteriyor. Darwinizmi destekleyen tek bir delil dahi yok.

Peki bu durumda kendimize soruyoruz: dünya çapında evrim teorisi neden destek görüyor? Bunun sebebi evrimin ateizme destek oluşturuyor olması. Dünya çapında Darwinizmin bu kadar geniş çaplı savunulmasının sebebi dünyada ateizmi ayakta tutma isteğinden başka birşey değil.”

Dr. Oktar Babuna’nın Tsargrad TV’deki anlatımlarına kapsamlı olarak yer verilen bu yazı Katehon’un aynı zamanda İspanyolca sitesinde de yayınlandı.

http://katehon.com/article/exposing-dictatorship-darwinism

http://katehon.com/es/article/exponiendo-la-dictadura-del-darwinismo