Greater Kashmir

 

 

 

 

 

Keşmir’de modern eğitim sistemiyle Kuran ve Sünnet eğitimini yaygınlaştırmayı hedefleyen School of Orthoepy Quran & Theology Education(SOQTE)isimli enstitü Sayın Adnan Oktar"ın Yaratılış Atlası adlı eserinin tüm dünya çapındaki etkileriyle ilgili bir ilan yayınladı. İlan Keşmir"in en büyük İngilizce gazetesi olan Greater Kashmir"in 26 Aralık 2007 tarihli baskısında yer aldı:

 
 

TOPLAM 5600 SAYFA VE YAKLAŞIK 11.000 RESİMDEN MEYDANA GELEN 7 CİLTLİK YARATILIŞ ATLASI TÜM DÜNYADA ŞOK ETKİSİ YARATTI

Evrim Teorisini yalanlayan yüzlerce fosile yer verilen ve 28×38 cm.lik dev ebadı, baskı kalitesi ve tekniği ile dünyada tek olan Yaratılış Atlası"nın 764 sayfalık 1. cildinde, teorinin çöküşü hakkında en doyurucu bilgileri bulabilirsiniz. Eser, kapağındaki orijinal hologram görüntülerle, parlak kuşe kağıdıyla, toplam 1500’ü aşkın renkli resim, fotoğraf ve belgeyle benzersiz bir görünüme sahip. Ayrıca “Evrimin Fosillere Yenilişi” isimli VCD belgesel bu dev eser ile birlikte…

 
 

DARWINİZM"İN TÜKENDİĞİNİ TÜM DÜNYAYA DUYURAN DEV ESER: YARATILIŞ ATLASI

– Harun Yahya’nın kaleme aldığı 7 ciltlik Yaratılış Atlası isimli eserin 2006’da yayınlanan birinci cildi tüm dünyada evrimcileri çileden çıkarmış, eserin içeriği ve kalitesi evrimcileri büyük bir komplekse sokmuş ve konuşamaz hale getirmiştir. Yaratılış Atlası’nın Şubat 2007’de yayınlanan ikinci cildinden sonra ise evrimciler, Darwinizm"in bir oyun olduğunu dehşet ve hayretle anlamışlardır ve 150 yıldır aldatılmış olmanın şokunu yaşamaya başlamışlar ve can havliyle, zavallıca, ümitsiz bir çırpınış içine girmişlerdir.

– Evrimciler 1980"li yıllarda son derece kendilerinden eminken şimdi gariban ve ezik bir konuma gelmişlerdir. Bilim yerine dedikodu, hakaret, saptırma, iftira, masonik basını harekete geçirme gibi yöntemleri tercih eden kimi evrimcilerin farkında olmadıkları çok önemli bir gerçek vardır: Darwinizm artık tükenmiştir. Darwinistler ve materyalistler, kamuoyu önünde küçük düşmüşlerdir. Artık bu anlamsız gurur ve inattan vazgeçmeli, 150 yıllık bu büyünün etkisinden artık kurtulmalıdırlar. Canlı ve cansız herşeyi Yüce Allah yaratmıştır.

 
 
DÜNYA BASININDA, DARWINİSTLERİN UĞRADIĞI ŞOKU

 GÖSTEREN İFADELERDEN BİR KISMI:

 
ABD, Science, 16 Şubat 2007:

"Uzun zamandır evrime yapılan "en göz kamaştırıcı görünümlü saldırı": Bu, son haftalarda kendilerine Yaratılış Atlası gönderilen Avrupalı bilim adamlarının ortak görüşü…"

Fransa, Le Figaro, 2 Şubat 2007:

"İslami yaratılışçılığın Fransa"ya hücumu"

Fransa, Le Monde, 3 Şubat 2007:

"Yaratılışçılar Fransız okullarına doğru atağa geçti."

ABD, The Washington Post, 5 Şubat 2007:

"Darwinizm"e karşı çoşkulu bir atak"

Almanya, Die Welt, 20 Haziran 2007:

"Evrime Karşı Kuran"la mücadele", "Paris Eğitim Bakanlığı dehşete kapılarak kitabın derslerde okutulmaması yönünde çağrıda bulundu."

İrlanda, Irish Independent, 9 Mart 2007:

"Harun Yahya"nın Global Yayınevinden çıkan Yaratılış Atlası adlı kitabı, belki de bu yıl, şu ana kadar olan en olağanüstü olaydır…."

ABD, The New York Times, 17 Temmuz 2007:

"Yaratılış Atlası, Yahya Bey"in Kuran’ın yalanladığı yenilmiş ve kötü ideoloji olarak adlandırdığı Darwin teorisine karşı şimdiye kadar yapılmış olan muhtemelen en büyük ve en güzel yaratılışçı meydan okuma."