Harun Yahya Siteleri

Suudi Arabistan”da yayınlanan günlük Al Riyadh gazetesinde Harun Yahya, Türkiye”nin en önemli düşünürlerinden biri olarak tanıtılmaktadır. Yazarın internet sitesinin tanıtıldığı bu yazıda özetle şu bilgiler yer almaktadır:

HARUN YAHYA”NIN SİTESİNDE BİR YOLCULUK

arun Yahya, Türkiye”nin en tanınmış ve önemli düşünürlerinden biridir. Yazdığı kitapları, makaleleri ve çok sayıda belgesel filmleri mevcuttur. Bu eserlerinde Harun Yahya, Kuran-ı Kerim ve Peygamberimiz (sav)”in sünnetinde yer alan hadislerin ışığında, kainatın mucizevi yönlerinden bahsetmektedir. Bu eserler, herkesin okuyabilmesi ve elde edebilmesi için yazarın internet sitesinde ücretsiz olarak sunulmuştur. Gerçekten de bu site çok faydalı ve önemli bir sitedir. Dünyanın her tarafında okunmaktadır. Sadece Türkçe değil, Arapça, Boşnakça, Endonezyaca, Almanca, Fransızca, Rusça ve Malayca da hazırlanmıştır.

Video bölümünde, ziyaretçilere bu mucizeler sesli ve görüntülü olarak anlatılmaktadır. Son olarak, Harun Yahya”nın yazdığı bütün eserler bir fihristte listelenmiştir. Bu eserlerden, herkes bedava olarak istifade edebilmektedir.