Hindistan Okulları

Hindistan”da çeşitli okullarda 1 Haziran 2008’den itibaren Harun Yahya”nın evrim teorisini çürüten Yaratılış Atlası isimli eserinin tanıtımı yayınlandı. Söz konusu ilan "Harun Yahya’nın Yaratılış Gerçeğini Ortaya Çıkaran Çalışması" başlığıyla yayınladı. 100 milyonlarca yıldır canlıların değişmeden, ilk yaratıldıkları şekilleriyle kaldıklarını ispatlayan Yaratılış Atlası ilanının Türkçe metni şöyledir:


Harun Yahya’nın “Yaratılış Gerçeği”ni Ortaya Çıkaran Çalışması:

Yaratılış Atlası

Evrim teorisini reddeden yüzlerce fosilin resmini ihtiva eden 900 sayfalık dev boyutlu kitap, teorinin çöküşü hakkında en ikna edici bilgileri veriyor.

Eser, kapağındaki orijinal hologram görüntülerle, parlak kuşe kağıdıyla, toplam 1500’ü aşkın renkli resim, fotoğraf ve belgeyle benzersiz bir görünüme sahip.

Harun Yahya’nın Yaratılış Atlası, baskı teknolojisi, geniş içeriği ve 28 x 38 santimlik dev formatıyla tamamen benzersiz.

Bu kitap Türkçe, Almanca, Çince, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Japonca, Urduca, Arapça ve Endonezyaca olarak da mevcuttur.

 

Tüm Dünyadan Etki Uyandıran Dev Eser: Yaratılış Atlası

Çok yüksek kalitede fotoğraflar ihtiva eden bu dev eser, etkileyici ve muhteşem görünüşünün yanı sıra Allah’ın görkemli yaratışı ile ilgili sağladığı kanıtlar ve bilimsel içeriğiyle evrim teorisinin geçersizliğini sergilemesi bakımından büyük önem taşır.

Bu kitabın tüm dünyadaki muazzam etkisi, global etkisinin boyutlarını ortaya sermektedir. Yabancı basının deyimiyle ulaşmış olduğu tüm ülkelerde “ideolojik bir depremin etkisi”ne sahip.

Yaratılış Atlası Avrupa’da gerçek bir aydınlanma başlattı. Son bir buçuk yüz yıldır Darwinist ve materyalist propagandanın etkisinde olan Avrupalılar, evrim teorisinin bilimsel bir teori olmadığını ve ideolojik nedenlerden dolayı ayakta tutulduğunu görmeye başladılar.

7 cilt olarak planlanan serinin ilk üç cildi her yerde Darwinizmin çöküşünü sağladı ve şimdi tüm dünya hızla gerçeği kabul etmeye başladı.

 
Karıncaya Benzeyen Taşlaşmış Böcek
Yaş: 100 milyon yıl
Dönem: Kretase
Yer: Myanmar
 

Amber içindeki fosiller on milyonlarca yıl önce mevcut olan doğal hayatın türleri için önemli örneklerdir. Amber içindeki türlerin araştırılması yalnızca bunların içinde muhafaza olmuş hayat formları hakkında bilgi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bu canlıların doğal ortam ve yaşadıkları ekosistemdeki diğer canlılar hakkında da bilgi verir. Bu 100 milyon yaşındaki fosil karıncaya benzeyen taşlaşmış böceğin bu kadar zaman geçmiş olmasına rağmen nasıl değişmeden kaldığını gösteriyor.

Yengeç
Yaş: 38-23 milyon yıl
Dönem: Oligosen
Yer: Lyby, Danimarka
 

Fosil kayıtları hiç kuşkusuz evrim teorisinin iddialarını çürüten en önemli kanıttır. Fosiller Dünyadaki hayat formlarının en küçük bir değişikliğe bile uğramadığını ve başka bir forma dönüşmediğini ortaya çıkarıyor. Fosil kayıtlarını inceleyen biri kolaylıkla yaşayan canlıların bugün milyonlarca yıl öncekiyle aynı olduğunu, başka bir deyişle hiçbir zaman evrim geçirmediklerini, ancak Allah tarafından yaratılmış olduklarını görebilir. Yaratılış Atlası okuyucularına bu gerçeği ortaya çıkaran çeşitli türdeki fosilleri yakından inceleme fırsatı sunuyor.

 

Dünya Basınında Yaratılış Atlası

 
ABD, Science, 16 Şubat 2007:

"Uzun zamandır evrime yapılan “en göz kamaştırıcı görünümlü saldırı”"

 
Fransa, Le Figaro, 2 Şubat 2007:

"İslami yaratılışçılığın Fransa”ya hücumu"

 

İrlanda, Irish Independent, 9 Mart 2007:

"Harun Yahya”nın Global Yayınevinden çıkan Yaratılış Atlası adlı kitabı, belki de bu yıl, şu ana kadar olan en olağanüstü olaydır…."

 

ABD, The New York Times, 17 Temmuz 2007:

"Yaratılış Atlası, Yahya Bey”in Kuran’ın yalanladığı, yenilmiş ve karanlık bir ideoloji olarak adlandırdığı Darwin teorisine karşı, şimdiye kadar yapılmış olan muhtemelen en büyük ve en güzel yaratılışçı meydan okuma."

 

İsviçre, Le Courrier, 29 Eylül 2007:

"Darwin’in Teorisini Çöpe Atan Harun Yahya"

 
 

Harun Yahya’nın eserlerini almak için lütfen www.bookglobal.netwww.harunyahya.com sitelerini ziyaret edin.