Müslüman Yazar’dan Soykırım Belgeseli

Merkezi Amerika’da bulunan JSS News’da Sayın Adnan Oktar’ın Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanmış olan “Soykırım Vahşeti” belgeseli ile ilgili bir haber yayınlandı.

Bu yazıda Adnan Oktar’ın İsrail’deki politik ve dini çevrelerden önde gelen kişilerle Musevi ve Müslüman dünyası arasında dostluk ilişkileri geliştirmek için çabalar anlatılıyor.

Makale şöyle devam ediyor: “Bu etkileyici belgesel, tarihin bu karanlık dönemine ait bilgilerle başlıyor ve Musevi halkın Nazilerin ellerinde maruz kaldığı zorlukları ve korku dolu dönemi anlatıyor. Bu kabus gibi günlerin bazı unutulmuş detaylarına dikkat çeken belgesel aynı zamanda Arap-İslam dünyasında yanlış bilinen bazı konuları düzeltip doğru bilgileri aktarıyor. Tarihi bilgiler ve arşivlerden alınmış fotoğraflarla desteklenen bu belgesel aynı zamanda Nazi diktatörü Adolf Hitler’in düşünce yapısını inceliyor ve anti-Setimizmin dünyada yol açtığı acılardan söz ederek son buluyor. Bu, türünün ilk örneği, düşündürücü ve etkileyici bir film; Müslüman dünyasının soykırımı yalanlayan güçlü entellektüel sesi. http://www.soykirimvahseti.com/