Harun Yahya Eserleri

Venezuela”s Electronic News isimli internet üzerinden yayın yapan bir haber ajansında, Harun Yahya”nın İslam Terörü Lanetler kitabına gösterilen yoğun ilgiyi anlatan bir haber yayınlandı. Haberde "Venezuelalı Müslümanların Harun Yahya”nın yeni kitabı İslam Terörü Lanetler“i okumak için internete akın ettikleri" belirtildi. Haberde Harun Yahya ve birçok dile çevrilen önemli eseri İslam Terörü Lanetler için şunlar ifade edildi:

Tüm dünyada çok büyük ilgi gören Müslüman alim Harun Yahya tarafından yazılmış olan bu kitap, tam da dünya çapında bir karışıklık ve İslam dinine yönelik yanlış anlaşılmaların yer aldığı sırada ortaya çıktı. Yahya bu kitabında, İslam dininin gerçekte ne öğrettiğini ve Müslümanların da gerçek dinin ne olduğunu insanlara anlatmaları gerektiğini söylüyor.

Harun Yahya İslam Terörü Lanetler isimli kitabında bu konudaki fikri mücadelesini sürdüreceğini bildiriyor. Tüm dünyadaki kitap eleştirmenleri de bu kitap için, İslam”ın rolü ve Amerika Birleşik Devletleri”ndeki 11 Eylül terörist saldırıları arkasındaki gerçekleri öğrenmek isteyen herkes için "mutlaka okunması gereken" bir kitap olduğunu söylüyorlar.