İsrailli Milliyetçiler Gösterdiği Dostluktan Dolayı Adnan Oktar’a Teşekkürlerini Sundu

A9 TV’nin Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen iftar davetinde Adnan Oktar’ın Musevi, Hıristiyan ve Müslüman liderlerden oluşan misafirleri İsrail’in önde gelen gazetelerinde haber konusu oldu.

80 ülkede takip edilen, İngilizce, Almanca, Japonca, Korece, Hollandaca, Norveçce de yayınları olan ve İsrail’den yayın yapan Israel Today gazetesinin Almanca yayınında 15 Haziran 2017 tarihinde “İsrailli milliyetçiler gösterdiği dostluktan dolayı Adnan Oktar’a teşekkürlerini sundu” başlığı ile bir basın açıklamasına yer verildi. Yayınlanan haberde şu ifadelere yer verildi: “Bu yılki etkinlik, farklı kültür, kimlik ve farklı görüşe sahip insanların sevgi ve barış ortamında bir araya gelebileceğini gösterdi.”

Haberde İsrail Likud partisinden Haham Yehuda Glick’in Adnan Oktar’a gönderdiği kutlama mesajı da yer aldı: “Sevgili dostum, Sayın Adnan Oktar dini hoşgörü şampiyonu, tüm insanlığa sevgi duyan şampiyon, Allah dostu şampiyonu.”

“Allah’ın barış kenti olarak seçtiği Kudüs şehrinden, her birinize, Allah’ın nurunu herkese ulaştırmanızda başarıya ulaşmanızı şükranlarımla diliyorum.

Kabe’de, Allah’ın evinde, tüm ulusları Bir ve Tek olan Allah inancıyla bir araya getirdiğini görmeliyiz. Sizlere barış şehri olan İsrail’den hitab ediyorum, hepinizin Ramazan ayı mübarek olsun.

İsrailli Milliyetçiler Gösterdiği Dostluktan Dolayı Adnan Oktar'a Teşekkürlerini Sundu

http://www.israelheute.com/Nachrichten/Artikel/tabid/179/nid/31941/Default.aspx